אודות

הסטודיו של טיראן שטנג הוא אחד המקומות שהעניק לעץ פרשנויות המשלבות אמנות ואומנות ובעיקר מבליטות את עוצמתו של העץ הטבעי ואת היכולות הכמעט אינסופיות שהוא מציע.

 

העץ הוא אחד החומרים שנדמה כי המושג על זמני. נהגה במיוחד עבורו. טרנדים מתחלפים. מגמות משתנות ואילו העץמייצג טרנד נצחי שלא נראה שמתכוון לפנות את מקומו בקרוב. החמימות ותחושת הביתיות שהוא מעניק לחלל גורמים לנו להתאהב בו בכל פעם מחדש. טיראן שטנג הוא אמן ואומן המחובר בנימיו לעולם העץ. אפשר אולי לכנותו הלוחש לעצים. נדמה שאם לעצים היתה שפה, שטנג היה מדבר אותה באופן שוטף.

 

הידענות שלו ואהבתו לעץ, מעניקים לסטודיו שלו , הממוקם במבואות רמת השרון, ערכים מוספים גבוהים, הן ברמה האסתטית  והן ברמה המעשית. טיראן מלקט באדיקות ובפינצטה בולי עץ  שנכרתו או נפלו ומוביל אותם למנסרה שלו. שם הם עוברים את כל הטיפול הדרוש כדי שיהוו חומר גלם מתאים לעבודה. בהמשך פורס שטנג את בולי העץ בטכניקות המאפשרות לקבל מגוון מסוגנן של גימורים. מהגימור הקלאסי, המהוקצע ועד לגימורים פראיים המבליטים את עוצמתו האדירה של העץ.

 

בין העצים שתמצאו במנסרה, עצי זית, אקליפטוס, סיסם הודי וסוגים נוספים. עם פרוסות העץ, מסביר טיראן, אפשר לעשות כמעט הכל – פלטות לשולחנות אוכל ושולחנות סלון, במנעד רחב של צורות, גדלים וגימורים, כיורים מפוסלים בתוך גושי עץ פראיים, כסאות, שידות טלויזיה, מכתבות ושולחנות כתיבה, ספסלים, שלטים ורבים נוספים הכל לפי דרישה ובהתאמה לדרישות והעדפות הלקוח.

 

הסטודיו מאפשר תכנון ובניית פרטי ריהוט מעץ בשילוב חומרים משלימים כגון זכוכית, ברזל ונוספים. כך שניתן לשלבם כחלק מעיצוב הפריט. כמו כן, מציע חומר גלם איכותי לנגרים התרים אחר פיסים מיוחדים ומקוריים.

חלומות בעץ

הגנים 7, גבעת שאול, רמת השרון

(מומלץ לתאם זמן הגעה מראש: 052-5360967

אז איך מגיעים אלינו?

אודות חלומות בעץ

Call us: 052-536-0-967